06. January 2024 / 20h /
Hero 4.0 - Business as Usual
devised performance / Uroš Kaurin and Vito Weis / partners: Moment in Gledališče Glej07. January 2024 / 20h /
Hero 4.0 - Business as Usual
devised performance / Uroš Kaurin and Vito Weis / partners: Moment in Gledališče Glej10. January 2024 / 13:05 /
The Garden
Youth devised radio play / Future = Now! A Youth Manifesto20. January 2024 / 11h /
Among Others
Workshop with Gaëtan RusquetObvezna predhodna prijava do 17. januarja na povezavi / v okviru Neskončna sedanjost, festival performansa
21. January 2024 / 11h /
Among Others
Workshop with Gaëtan RusquetObvezna predhodna prijava do 17. januarja na povezavi / v okviru Neskončna sedanjost, festival performansa
24. January 2024 / 18h /
Area of Weaved Space
performative installation / Lučka Centa, Urška Preis and Tery ŽeželjV okviru festivala Neskončna sedanjost
24. January 2024 / 20h /
Along the Way, Among Others
performance / Gaëtan Rusquet / Performed by and created in collaboration with : Ayla Heier, Dani Petkovič, Ajda Opara, Don Ciglenecki. / Thanks to : Luka Piletič, Maša Šebek, Ajka Poljansek Zorn, Manca Kok, Vincent Boon, Živa Gostinčar, Klemen Janežič, Elis Seyto for their participation and kind feedback during the workshop.V okviru festivala Neskončna sedanjost
24. January 2024 / 21:30 /
Liquid Portal
performance / Guadalupe Aldrete25. January 2024 / 10h /
Strata
gallery preview, film / VestAndPagev okviru festivala Neskončna sedanjost / v angleščini, s podnapisi v angleščini in nemščini
25. January 2024 / 11:30 /
Rest as Resistance
workshop for art and culture professionalv okviru festivala Neskončna sedanjost / obvezna prijava do 22. januarja na povezavi
25. January 2024 / 18h /
Untitled (Wanderings)
action / Martine Vialev okviru festivala Neskončna sedanjost / 180 min
25. January 2024 / 19h /
Worksite 101/3
performance / Tajči Čekada & Ivana Kalcv okviru festivala Neskončna sedanjost / 45 min
25. January 2024 / 21h /
Ljubljana, 25. 1. 2024
performance / Slaven Toljv okviru festivala Neskončna sedanjost / 30 min
26. January 2024 / 17h /
The Duration of Endurance
lecture / Jennie Kleinv okviru festivala Neskončna sedanjost / 70min
26. January 2024 / 18:30 /
Untangling a Garden
performance / Neja Tomšičv okviru festivala Neskončna sedanjost / 40 min
26. January 2024 / 18:30 /
Ljubljana, 25. 1. 2024
performance / Slaven Toljv okviru festivala Neskončna sedanjost / video v zanki / 30min
26. January 2024 / 19:30 /
To Sense a Body
performance / Lučka Centav okviru festivala Neskončna sedanjost / 30min
26. January 2024 / 20:30 /
To Sense a Body
performance / Lučka Centav okviru festivala Neskončna sedanjost / 30 min
26. January 2024 / 21h /
A Supper with the Artist
participatory performance / Tomislav Brajnović with Sven Moro & Igor Anjoliv okviru festivala Neskončna sedanjost / 90 min
03. February 2024 / 20h /
Nina Kuclar Stiković: little women
documentary-drama performance / Bor Ravbar04. February 2024 / 20h /
Nina Kuclar Stiković: little women
documentary-drama performance / Bor Ravbar10. February 2024 / 20h /
Hero 4.0 - Business as Usual
devised performance / Uroš Kaurin and Vito Weis / partners: Moment in Gledališče Glej11. February 2024 / 20h /
Hero 4.0 - Business as Usual
devised performance / Uroš Kaurin and Vito Weis / partners: Moment in Gledališče Glej12. February 2024 / 18h /
Hero 4.0 - Business as Usual
devised performance / Uroš Kaurin and Vito Weis / partners: Moment in Gledališče Glej20. February 2024 / 20h /
You are what you eat
Youth devised performance / Resistance! = Youth Festival of Modern European History21. February 2024 / 20h /
You are what you eat
Youth devised performance / Resistance! = Youth Festival of Modern European History28. February 2024 / 18h /
Ostanejo samo občutki
Master's production of Stage acting, Art of speech study programme / Jan Slapar / produced by the Academy of Theatre, Radio, Film and Television of UL and Gledališče Glejza rezervacijo brezplačne vstopnice pišite na rezervacije@glej.si
29. February 2024 / 18h /
Ostanejo samo občutki
Master's production of Stage acting, Art of speech study programme / Jan Slapar / produced by the Academy of Theatre, Radio, Film and Television of UL and Gledališče Glejza rezervacijo brezplačne vstopnice pišite na rezervacije@glej.si / RAZPRODANO
01. March 2024 / 18h /
Ostanejo samo občutki
Master's production of Stage acting, Art of speech study programme / Jan Slapar / produced by the Academy of Theatre, Radio, Film and Television of UL and Gledališče Glejza rezervacijo brezplačne vstopnice pišite na rezervacije@glej.si / RAZPRODANO
01. March 2024 / 20h /
Hero 4.0 - Business as Usual
devised performance / Uroš Kaurin and Vito Weis / partners: Moment in Gledališče Glejgostujemo v Celju
03. March 2024 / 20h /
Area of Weaved Space
performative installation / Lučka Centa, Urška Preis and Tery Žeželjgostovanje na 25. Mednarodnem feminističnem in kvirovskem festivalu Rdeče zore
08. March 2024 / 20h /
StudenTheatre 9.0: Nightmare
student devised performance / Davorin Juhart, Anastazija Leščak, Zala Reich, Nina Slanič, Eva Karolina Soršak, Jana Zorko09. March 2024 / 16h /
StudenTheatre 9.0: Radio Ratatata
student devised performance / Doroteja Drevenšek, Lena Hebar, Muhamed Kulauzović, Izidor Rijavec, Nataša Sernc in Varja Golec Horvat09. March 2024 / 18:30 /
StudenTheatre 9.0: We know the beginning, we know the ending, but the middle is unknown
student devised performance / Tinkara Kolar, Špela Pehant, Eva Ravnik09. March 2024 / 20h /
StudenTheater 9.0: About war, during war, with war
student devised performance / Katarina Gabrovec, Alja Jeršič, Miha Knehtl, Tom Veber, Matija Šiško09. March 2024 / 20h /
Hero 4.0 - Business as Usual
devised performance / Uroš Kaurin and Vito Weis / partners: Moment in Gledališče Glej10. March 2024 / 17h /
StudenTheatre 9.0: Self: I
student devised performance /Tia Rozman, Ajda Opara, Ajka Poljanšek Zorn, Brigita Ravnik Zalokar, Fedja BoldyrevRAZPRODANO
10. March 2024 / 18:30 /
StudenTheatre 9.0: Once, twice, third time
student devised performance / Eva Torkar, Mateja Kužner Čelešnik, Živa Kovačević10. March 2024 / 20h /
StudenTheatre 9.0: Gen Z News
student devised performance / Polona Erjavec, Monika Pevec, Nika Selan, Marko Gliha10. March 2024 / 20h /
Hero 4.0 - Business as Usual
devised performance / Uroš Kaurin and Vito Weis / partners: Moment in Gledališče Glej17. March 2024 / 11h /
Under Construction
devised performance / Počemučkav okviru festivala Trigger / RAZPRODANO
20. March 2024 / 20h /
»S samimi samotami obdana samota«
theatre - dance performance / coproduction: Anton Podbevšek Teater and Gledališče Glej21. March 2024 / 20h /
»S samimi samotami obdana samota«
theatre - dance performance / coproduction: Anton Podbevšek Teater and Gledališče Glej22. March 2024 / 20h /
»S samimi samotami obdana samota«
theatre - dance performance / coproduction: Anton Podbevšek Teater and Gledališče Glej27. March 2024 / 20h /
»S samimi samotami obdana samota«
theatre - dance performance / coproduction: Anton Podbevšek Teater and Gledališče Glej28. March 2024 / 20h /
»S samimi samotami obdana samota«
theatre - dance performance / coproduction: Anton Podbevšek Teater and Gledališče Glej29. March 2024 / 20h /
»S samimi samotami obdana samota«
theatre - dance performance / coproduction: Anton Podbevšek Teater and Gledališče Glej02. April 2024 / 20h /
StudenTheatre 9.0: Self: I
student devised performance /Tia Rozman, Ajda Opara, Ajka Poljanšek Zorn, Brigita Ravnik Zalokar, Fedja Boldyrevštudentska avtorska predstava
11. April 2024 / 20h /
StudenTheatre 9.0: Once, twice, third time
student devised performance / Eva Torkar, Mateja Kužner Čelešnik, Živa Kovačevićštudentska avtorska predstava
12. April 2024 / 17h /
StudenTheatre 9.0: Nightmare
student devised performance / Davorin Juhart, Anastazija Leščak, Zala Reich, Nina Slanič, Eva Karolina Soršak, Jana Zorkoštudentska avtorska predstava / ŠtudenTeater PLUS
12. April 2024 / 20h /
4.48 Psychosis
student performance of play by Sarah Kane / Eneja Štemberger, Lea Klančičštudentska uprizoritev dramskega dela avtorice Sarah Kane
13. April 2024 / 20h /
You are what you eat
Youth devised performance / Resistance! = Youth Festival of Modern European History19. April 2024 / 20h /
»S samimi samotami obdana samota«
theatre - dance performance / coproduction: Anton Podbevšek Teater and Gledališče Glejljubljanska premiera / RAZPRODANO
20. April 2024 / 20h /
»S samimi samotami obdana samota«
theatre - dance performance / coproduction: Anton Podbevšek Teater and Gledališče Glej21. April 2024 / 20h /
»S samimi samotami obdana samota«
theatre - dance performance / coproduction: Anton Podbevšek Teater and Gledališče Glej25. April 2024 / 18h /
To Sense a Body
performance / Lučka Centagostujemo na festivalu (PAS SI) FRAGILE ! / Théatre la Balsamine, Bruselj, Belgija
28. April 2024 / 22h /
You are what you eat
Youth devised performance / Resistance! = Youth Festival of Modern European Historygostujemo / delleAli Teatro / RESISTANCE! - Youth Festival of Modern European History
30. April 2024 / 10h /
You are what you eat
Youth devised performance / Resistance! = Youth Festival of Modern European Historygostujemo / delleAli Teatro / RESISTANCE! - Youth Festival of Modern European History
02. May 2024 / 09h /
You are what you eat
Youth devised performance / Resistance! = Youth Festival of Modern European Historygostujemo / Theatro Circo / RESISTANCE! - Youth Festival of Modern European History
03. May 2024 / 18:30 /
You are what you eat
Youth devised performance / Resistance! = Youth Festival of Modern European Historygostujemo / Theatro Circo / RESISTANCE! - Youth Festival of Modern European History