Društvo Gledališče Glej

Gregorčičeva 3
1000 Ljubljana

+386 1 421 9240
info@glej.si

ID za DDV: SI-38017423
Matična številka: 5008565000

Odgovorna oseba: Inga Remeta

Ekipa

Inga Remeta

predsednica društva, vodja programa in mladinskih ter izobraževalnih projektov, producentka
inga@glej.si

 

Umetniški svet

Jure Novak, Anja Pirnat, Barbara Poček, Inga Remeta

 

Barbara Poček

vodja izobraževalnih in rezidenčnih programov, mednarodni projekti, producentka
barbara@glej.si

 

Anja Pirnat

vodja projektov, producentka
anja@glej.si

 

Tjaša Pureber

odnosi z javnostmi
tjasa@glej.si

 

Grega Mohorčič

vodja tehnike
grega@glej.si

 

Martin Lovšin

tehnična podpora
martin@glej.si

 

Klemen Švikart

tehnična podpora
klemen@glej.si

 

Tajništvo

info@glej.si
rezervacije@glej.si

 

Gostoljubje

Domen Urh, Tina Abram, Ana Marzidovšek, Nina Šafer

Galerija

kaaita_glej-18.jpg
© Kaaita
kaaita_glej-25.jpg
© Kaaita
kaaita_glej-30.jpg
© Kaaita
kaaita_glej-11.jpg
© Kaaita
kaaita_glej_lowres-8.jpg
© Kaaita
kaaita_glej_lowres-9.jpg
© Kaaita