Društvo Gledališče Glej

Gregorčičeva 3
1000 Ljubljana

+386 1 421 9240
info@glej.si

ID za DDV: SI-38017423
Matična številka: 5008565000

Odgovorna oseba: Inga Remeta

Ekipa

Inga Remeta

predsednica društva, vodja programa in mladinskih ter izobraževalnih projektov, producentka
inga@glej.si

 

Umetniški svet

Anja Pirnat, Barbara Poček, Inga Remeta

Barbara Poček

vodja izobraževalnih in rezidenčnih programov, mednarodni projekti, producentka
barbara@glej.si

Anja Pirnat

vodja projektov, producentka
anja@glej.si

Tina Malenšek

odnosi z javnostmi
tina@glej.si

Nastja Miheljak

producentka
nastja@glej.si

Grega Mohorčič

vodja tehnike
grega@glej.si

Klemen Švikart

tehnična podpora
klemen@glej.si

Brina Ivanetič

tehnična podpora
brina@glej.si 

Žan Rantaša

tehnična podpora

zan@glej.si 

Tajništvo

info@glej.si
rezervacije@glej.si

Gostoljubje

Paulina Pia Rogač, Tina Malenšek, Petja Rozman, Petruša Koželj

Galerija

Glej TEAM skupinska-2462.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Glej SKUPINE-2516.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Glej SKUPINE-2505.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Glej SKUPINE-2466.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Ee-2552.jpeg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Glej TEAM-2252.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Glej TEAM-2257.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Glej TEAM-2269.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Glej TEAM-2287.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Glej TEAM-2293.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Glej TEAM-2300.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Glej TEAM-2306.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Glej TEAM-2312.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Glej TEAM-2322.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Glej TEAM-2328.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej
Glej TEAM-2426.jpg
© Ivian Kan Mujezinović / Gledališče Glej